توضیحات

Angled Eyeliner Brush CG7A
براش خط چشم زاویه دار
این مدل براش، موهای بهم چسبیده و فشرده ای دارد که برای کشیدن یک خط صاف برای خط چشم دنباله دار کاملا مناسب است.میتوان راحت ترین خط چشم گربه ای و انواع خطوط آرایشی دیگر را ایجاد کنید.

Angled Brow Brush CG7AB
براش زاویه دار ابرو
براش ابرو به ابروهایتان شکلی دقیق و تمیز میدهد، موهای نامرتب آن را شانه میکند و آن ها را صاف و یکدست جلوه میدهد. بهترین راه برای داشتن ابروهایی طبیعی این است که از براشی استفاده کنید که موهای طبیعی و باریک داشته باشد.

Lip Defining Brush CG7B
براش رژلب و سایه چشم
برای زدن رژلب یا برق لب به لب ها از این براش عالی، نرم و تیز استفاده میشود. رژلب را با خط لب ترکیب کنید تا در نهایت لبی زیبا تر و یکدست تر داشته باشید.همین طور برای ایجاد خطوط ظریف سایه رو پلک بی نظیر عمل میکند.

Tapered Blending Brush CG7B2
براش بلندینگ
این براش برای محو کردن رد پودر هایی که استفاده کردین به کار میرود.بعد از این که پشت چشم ها را سایه زدید به کمک شما میاد تا همه خطوط رو محو کنید.بهترین راه برای داشتن یه سایه چشم عالی این است که چند بار خیلی خوب خطوط رو محو کنید تا همه رنگ ها بدون مرز و عالی باهم ترکیب شوند.

All-over Eyeshadow Brush CG7E
براش سایه همه کاره (سایه بانی)
براشی با طراحی سایز بزرگتر به نسبت بقیه براش های مخصوص سایه چشم که کاربرد آن اعمال مقدار پودر بیشترو سریعتر در هربار فشار آن روی پوست است.

Concealer Brush Flawless CG7MS
براش کانسیلر(برطرف کننده عیوب اطراف چشم)
قلمویی که موهای نرم و صافی داره و نوک اون نسبتا تیزه است و برای قرار دادن کانسیلر زیر چشم ها، گودی زیر چشم، نقاط تیره و بد رنگ به کار میرود.

Angled Eyeshadow Brush CG7S
براش سایه چشم زاویه دار
 این براش به دلیل تراکم بالا استفاده از سایه را آسان می کند. میتواند رنگ و عمق بیشتری به سایه و در نهایت به چشمان شما ببخشد.

Pro Smudge Brush CG7SS
براش حرفه ای سایه چشم
این براش برای رنگ‌های سایه اطراف چشم به ویژه سایه های تیره مثل  دودی به کار می‌رود.

Blending Brush CG7TB
براش بلندینگ
اگر به دنبال داشتن سایه ای نرم، ملایم و آبرنگ طور هستید و می‌خواهید در کل روز ماندگاری خیلی بالایی داشته باشد، از این مدل براش استفاده کنید. با محو و یکدست کردن آن جذابیت میکاپ خود را افزایش دهید.

Angled Blush Brush CG12A
براش زاویه دار(رژگونه و هایلایتر)
یکی از مدل‌های براش رژگونه و هایلایتر مدل  زاویه‌دار است. خط رژگونه را به طور دقیق مشخص می‌کند. شکل اریب و گرد آن برای هایلایت کردن مناسب است. با این براش به گونه هایتان زاویه داده میشود و ویژگی های چهره تان برجسته تر نشان داده میشود.

Sculpting Foundation Brush CG12F
براش فوندیشن  (پیکرتراشی)
این براش به اصطلاح برای پیکر تراشی و مجسمه سازیست! برای زیرسازی و به طور کلی ترکیب کرم‌ها بر روی پوست استفاده می‌شود و بصورت یکنواخت روی پوست پوششی طبیعی را به وجود می‌آورد.به این روش جاهایی که جای زخم و جوش و گود رفتگی و یا هر نوع ضایعه پوستی  هست را با ضربه هایی آرام و پشت سر هم با براش کاور کنید. همچنین برای زدن کرم پودرمایع روی پوست مناسب است و تضمین کننده سطحی صاف و صیقلی روی پوست میباشد.

Precision Blush Brush CG12H
براش ظریف رژگونه و هایلایتر
این براش برای زدن پودر برنزر و هایلایتر مناسب است . لایه های ضخیم و متراکم  آن هر نوع پوششی را به صورت کاملا یکدست و طبیعی  روی پوست پخش می کند. موها به گونه ای طراحی شده اند که امکان ترکیب رنگها را به وجود می آورند تا خطوط مشخص و واضحی وجود نداشته باشد.

Angled Contour Brush CG16A
براش زاویه‌دار کانتور
با برونزر و روشن کننده ها برای نشان دادن استخوان گونه و کانتور کردن صورت فوق العاده عمل میکند.

Angled Powder Brush CG16AC
براش پودری زاویه دار
براش های زاویه دار نرم و کرکی برای هایلایتر و برنزر عالی هستند. این قلم مو سبکترین حجم رنگدانه را برای یک پوشش قوی فراهم می کند.

Flat Foundation Brush CG16F
براش مسطح  فونداسیون
ترکیبی بی عیب و نقص بیافرینید! این براش با داشتن موهای نرم و متراکم کرم پودر مایع را به طور یکنواخت روی پوستتون پخش می‌کند. نتیجه استفاده از این براش، زیرسازی تمیز و بی‌نقص خواهد بود.با قسمت‌هایی از صورت که به پوشش ‌دهی بیشتری نیاز دارن شروع کنید و با ضربه‌های نرم رو به پایین کار را ادامه بدین تا کرم پودر به شکل نرم و طبیعی روی پوستتون بخوابه.

Big Powder Brush CG16M
براش بزرگ پودر
با استفاده ازین براش کرم پودر مایع یا جامد را میتوانید به بدن و صورت خود بزنید تا ظاهری مخملی و نرم پیدا کنید.

Double-Headed Brush CG7P
براش دوسر ابرو و مژه

برس دو سر میچانو دارای برس ابرو و ریمل است که می توانید برای جدا کردن مژه ها و یا حتی آرایش ابروها استفاده کنید. برای باز شدن مژه ها قابل استفاده است بعد از ریمل زدن ، مژه ها و ابروها را نیز شانه کنید

Flat Eyeliner Brush CG7AC
براش خط چشم مسطح
این براش تخت و صاف، به خاطر فشرده بودن و هم اندازه بودن موهایش بهترین انتخاب برای تایت لاینینگ به شمار میرود. از طرفی در برخی مواقع برای زدن سایه چشم روی پلک استفاده میشود و در واقع خط چشم رو با سایه به خوبی ترکیب و یکدست میکند.

از این قلمو را میتوانید برای زدن خط چشم سنگی، مایع و ژله ای استفاده نمایید و برای کسانی مناسب است که می خواهند خط چشم خود را تا جای ممکن به خط مژه ها نزدیک کنند.

Blending Brush CGB3
براش بلندینگ

برای محو کردن رَدِ پودرهایی که استفاده کرده‌اید، به کار می‌رود. بعد از این که پشت چشم‌ها را سایه زدید به کمک شما میاید تا همه خطوط رو محو کنید.
بهترین راه برای داشتن یه سایه چشم عالی این است که چند بار خیلی خوب خطوط رو محو کنید تا همه رنگ‌ها بدون مرز و عالی باهم ترکیب شوند.

Defined Eyeliner Brush CG7C
براش خط چشم
این براش باریک دارای نوک خیلی ظریف است که برای کشیدن خطوط نازک بسیار مناسب است.
از طرفی برای پر کردن و یا کشیدن خطوط ضخیم اصلا پیشنهاد نمیشود، بسیار کاربردی برای کشیدن خط چشم در بالای پلک و برای خط چشم دنباله دار و یا گربه ای میباشد.

Blending Brush CG7D
براش بلندینگ بزرگ
این محصول مناسب محو کردن سایه چشم بوده و ضد حساسیت می‌باشد، بطوریکه کاملا طبیعی جلوه کند.
ویژگی های اصلی :
مناسب محو کردن سایه چشم . دسته فوق سبک . مقاوم و قابل حمل . ضد حساسیت . قابل شستشو . عدم ریزش موها به مرور زمان . ضدخشونت علیه حیوانات

Concealer Brush CG7F
براش کانسیلر (بزرگ)
برای پخش کردن و رسیدن به حالت یکنواختی در اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرد. مناسب برای انواع کانسیلر و سایه های چشم پودری و کرمی است.
برس پهن و نرم میچانو برای پخش و پوشش تمام نقاط چشم بسیار مطلوب است به طوری که با یک بار کشیدن تمامی کانسیلر یا سایه پخش می شود.

Concealer Brush CG7F2
براش کانسیلر (کوچک)
برای پخش کردن و رسیدن به حالت یکنواختی در اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرد. مناسب برای انواع کانسیلر و سایه های چشم پودری و کرمی است.
برس پهن و نرم میچانو برای پخش و پوشش تمام نقاط چشم بسیار مطلوب است به طوری که با یک بار کشیدن تمامی کانسیلر یا سایه پخش می شود.

Flat Contour Brush CG16G
براش فلت کانتور
این براش مناسب برای جلوه دادن برجستگی استخوان گونه تان در زمان بسیار کوتاه طراحی شده.
با براش مسطح میچانو به آسانی بر روی قسمتهای مورد نظرتان کرم پودر را استفاده کرده تا چهره ای زاویه دار و جذاب داشته باشید.

Powder Brush CG16R
براش پودر
هر آرایش بی عیب و نقصی نیاز به براش مناسب دارد. موهای متراکم و لطیف براش پودر میچانو ، پودرها را به خوبی روی پوست شما پخش کرده و وجود الیاف های مناسب براش ظاهری طبیعی و یکنواخت به صورت شما می بخشد.